BIT HAMMER-DRILL 1" X 10" X 12", PACK OF 1
SKU
MIL 48-20-8854
$0.00
BIT HAMMER-DRILL 1" X 10" X 12", PACK OF 1
BIT HAMMER-DRILL 1" X 10" X 12", PACK OF 1
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Shank | 3-Flat |
| Diameter | 1.001" |
| Length | 12" |
| Useable Length | 10" |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |