3/4" Knot Wire End Brush
SKU
WEE 10025
$0.00
3/4" Knot Wire End Brush, .014" Steel Fill
3/4" Knot Wire End Brush
Hollow End and Heavy-Duty Brushing Action with Some Flexibility. Ideal for More Demanding Cleaning Applications in Recessed Areas.
| Item Dia. | 3/4" |
|---|---|
| Arbor Hole | 1/4" Stem |
| Fill Dia. | 0.014 |
| Fill Matl. | Steel |
| Trim Length | 7/8" |
| Max RPM | 22,000 |
| Std. Pack | 10 |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |