BIT HAMMER-DRILL 9/16" X 4" X 6", PACK OF 1
SKU
MIL 48-20-8835
$0.00
BIT HAMMER-DRILL 9/16" X 4" X 6", PACK OF 1
BIT HAMMER-DRILL 9/16" X 4" X 6", PACK OF 1
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Shank | 3-Flat |
| Diameter | .5629/16" |
| Length | 6" |
| Usable Length | 4" |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |