HAMMER DRILLING 2LB
SKU
EST B3-2LB
$0.00
HAMMER DRILLING 2LB
HAMMER DRILLING 2LB
| Assembled Depth (in.) | 10.75 in |
|---|---|
| Handle Length (in.) | 5 |
| Assembled Height (in.) | 1.25 in |
| Weight of Head (oz.) | 32 |
| Assembled Width (in.) | 3.5 in |
| Claw Type | None |
| Handle Material | Other |
| Color Family | Blue |
| Replaceable Head | No |
| Hammer Type | Drilling |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |