HAMMER WRENCH - 1 3/8"
SKU
WRI 1844
$0.00
HAMMER WRENCH - 1 3/8"
HAMMER WRENCH - 1 3/8"
| Size | 1-3/8" |
|---|---|
| Weight | 2.60 |
| Nom. Size | 1-3/8" |
| Overall Length | 10-9/16" |
| Dia. Of Head | 2-17/64" |
| Thickness of Head | 7/8" |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |