HAMMER20 OZSTRT CLAWLTHR
SKU
EST E20S
$0.00
HAMMER20 OZSTRT CLAWLTHR
HAMMER20 OZSTRT CLAWLTHR
| Assembled Depth (in.) | 12.25 in |
|---|---|
| Handle Length (in.) | 5 |
| Assembled Height (in.) | 1.25 in |
| Weight of Head (oz.) | 20 |
| Assembled Width (in.) | 5.63 in |
| Claw Type | Rip |
| Handle Material | Other |
| Color Family | Silver |
| Replaceable Head | No |
| Hammer Type | Rip Claw |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |