HAMMERDEADBLOWHAND 14 OZ
SKU
EST 14E
$0.00
HAMMERDEADBLOWHAND 14 OZ
HAMMERDEADBLOWHAND 14 OZ
| Assembled Depth (in.) | 10.3 in |
|---|---|
| Handle Length (in.) | 6 |
| Assembled Height (in.) | 1.38 in |
| Weight of Head (oz.) | 0 |
| Assembled Width (in.) | 3.1 in |
| Claw Type | N/A |
| Handle Material | Color Family |
| Gray | Replaceable Head |
| No | Hammer Type |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |