HAMMERFRAMINGMILLED FACE
SKU
EST E3-30SM
$0.00
HAMMERFRAMINGMILLED FACE
HAMMERFRAMINGMILLED FACE
| Assembled Depth (in.) | 16.0 in |
|---|---|
| Handle Length (in.) | 6 |
| Assembled Height (in.) | 1.5 in |
| Weight of Head (oz.) | 30 |
| Assembled Width (in.) | 6 in |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |