HAMMERSLEDGEDEADBLOW 12#
SKU
EST 192E
$0.00
HAMMERSLEDGEDEADBLOW 12#
HAMMERSLEDGEDEADBLOW 12#
| Assembled Depth (in.) | 30.0 in |
|---|---|
| Handle Length (in.) | 9 |
| Assembled Height (in.) | 3.5 in |
| Weight of Head (oz.) | 0 |
| Assembled Width (in.) | 8 in |
| Hammer Type | Sledge |
| GSA Item | Yes |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |