#0 Tip Size Phillips Screwdriver
SKU
WRI 9103
$0.00
#0 Tip Size Phillips Screwdriver
#0 Tip Size Phillips Screwdriver
U.S.-made, professional-grade tools are hot-forged for strength. Wright heavy-duty hand tools are built big and tough for the most demanding applications. Easy to use and versatile in action. High in quality, durability, performance, and reliability.
| Size | #0 x 3, OAL 6" |
|---|---|
| Weight | 0.07 |
| Tip Size | #0 |
| Overall Length | 6" |
| Blade Length | 3" |
| Handle Length | 3" |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |