1-1/2" 1/2" Drive 12 Point Chrome Socket
SKU
WRI 4148
$0.00
1-1/2" 1/2" Drive 12 Point Chrome Socket
1-1/2" 1/2" Drive 12 Point Chrome Socket
- Square Drive
- Locking Type Ball
- Alloy Steel
| Size | 1-1/2" |
|---|---|
| Weight | 0.73 |
| Nom. Size | 1-1/2" |
| Shape | III |
| L | 2-1/8" |
| Ds | 2" |
| Dd | 1-3/8" |
| Bd | 1-1/8" |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |