5" - 1-1/2" DR. 6PT. STD. IMPACT SOCKET
SKU
WRI 84880
$0.00
5" - 1-1/2" DR. 6PT. STD. IMPACT SOCKET
5" - 1-1/2" DR. 6PT. STD. IMPACT SOCKET
| Size | 5" |
|---|---|
| Nom. Size | 5" |
| Ds | 6-36/47" |
| Dd | 5" |
| Ret-Ring | 84578 |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |