3/8" X 8" X 13" Screwdriver
SKU
AMP S-50
$0.00
3/8" X 8" X 13" Screwdriver
3/8" X 8" X 13" Screwdriver
Non-Sparking, Non-Magnetic, Corrosion Resistant.
| Handle Design | Fluted |
|---|---|
| Handle Material | Acetate |
| Tip Style | Keystone Slotted |
| Shank Length | 8" |
| Shank Shape | Round |
| Tip Style Group | Slotted |
| Tip size | 3/8" |
| Overall Length | 13" |
| NSN | 5120-00-278-0340 |
|---|---|
| GSA Item | Yes |
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |