1" Dr. Impact Hex Type Socket, One Piece 8224
SKU
WRI 8224
$0.00
1" Dr. Impact Hex Type Socket, One Piece 8224
1" Dr. Impact Hex Type Socket, One Piece 8224
Size 3/4-Inch. Weight 1.25. Nominal Size 3/4-Inch. Outside diameter 1 55/64-Inch. Length 3-1/4-Inch Ret ring 6583.
| Size | 3/4" |
|---|---|
| Weight | 1.25 |
| Nom. Size | 3/4" |
| O.D. | 1-55/64" |
| Length | 3-1/4" |
| Ret-Ring | 6583 |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |