1" Dr. Impact Hex Type Socket, One Piece 8232
SKU
WRI 8232
$0.00
1" Dr. Impact Hex Type Socket, One Piece 8232
1" Dr. Impact Hex Type Socket, One Piece 8232
Size 1-Inch. Weight 1.36. Nominal Size 1-Inch. Outside diameter 1 55/64-Inch. Length 3-1/4-Inch Ret ring 65583.
| Size | 1" |
|---|---|
| Weight | 1.36 |
| Nom. Size | 1" |
| O.D. | 1-55/64" |
| Length | 3-1/4" |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |