9/32" - 1/4" DR. 12 PT. DEEP SOCKET
SKU
WRI 2609
$0.00
9/32" - 1/4" DR. 12 PT. DEEP SOCKET
9/32" - 1/4" DR. 12 PT. DEEP SOCKET
| Size | 9/32" |
|---|---|
| Weight | 0.04 |
| Nom. Size | 9/32" |
| Shape | II |
| L | 2-1/32" |
| Ds | 27/64" |
| Dd | 7/16" |
| Bd | 7/32" |
| GSA Item | No |
|---|---|
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |