6" 18TPI STRAIGHT BACK BI-METAL RECIPROCATING SAW BLADE (5 PACK)
SKU
DEW DW4811
$0.00
6" 18TPI STRAIGHT BACK BI-METAL RECIPROCATING SAW BLADE (5 PACK)
6" 18TPI STRAIGHT BACK BI-METAL RECIPROCATING SAW BLADE (5 PACK)
| Assembled Depth (in.) | 8.875 in |
|---|---|
| Assembled Width (in.) | 1.835 in |
| Assembled Height (in.) | 6 in |
| Blade Length (In.) | 6 in |
| NSN | 5130-01-596-1421 |
|---|---|
| GSA Item | Yes |
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |