1-1/8" Black Offset Structural Wrench
SKU
WRI 1736
$0.00
1-1/8" Black Offset Structural Wrench
1-1/8" Black Offset Structural Wrench
- 1-1/8-Inch size
- Offset head
- Structural wrench
- Black industrial finish
| Size | 1-1/8" |
|---|---|
| Weight | 1.90 |
| Nom. Size | 1-1/8" |
| Length | 16-1/2" |
| Nut Type | U.S. Regular |
| Bolt Size | 3/4" |
| NSN | 5120-00-180-0780 |
|---|---|
| GSA Item | Yes |
| FedMall Item | No |
| UPC | N/A |